Rekonwalescencja Po Wszywce z Esperalem

Podstawowym założeniem esperalu, jest przede wszystkim wszycie leku w różnych części naszego ciała, co za tym idzie możliwość redukcji ilości tkanek i komórek tłuszczowych.

Liposukcja wykonywana jest na kilka różnych sposobów, wśród których rozróżniamy :

  • Liposukcję ssącą, jaka zalicza się do klasycznych rozwiązań i zakłada wykonanie niewielkich nacięć na skórze, przez które wprowadza się specjalne kaniule połączone z urządzeniem próżniowym. Tłuszcz jest tutaj nie tylko rozbijany ale przede wszystkim odsysany.
  • Liposukcja z podwójną kaniulą, zakłada użycie dwóch kaniul, co znajduje wykorzystanie przy większej nadwadze
  • Liposukcja ultradźwiękowa, jak sama nazwa wskazuje pozwala na zastosowanie ultradźwięków a co za tym idzie przeniesienie adekwatnych drgań przez komórki tłuszczowe. Przez co zamienia się je w postać płynną co zresztą ułatwia samo odsysanie.
  • Liposukcja kawitacyjna zalicza się do metod bezinwazyjnych i zakłada masaż naszego ciała i stymulowanie procesów metabolicznych. W przypadku takiego zabiegu wykorzystanie znajdują ultradźwięki.
  • Liposukcja laserowa charakteryzuje się topieniem komórek tłuszczowych za pośrednictwem odpowiedniego lasera
  • Wodna liposukcja zakłada zastosowanie wentylatora który doprowadza do spulchniania tkanki tłuszczowej.

Dla kogo liposukcja będzie odpowiednim rozwiązaniem?

Dla kogo liposukcja będzie odpowiednim rozwiązaniem? Przede wszystkim dla osób jakie nie potrafią poradzić sobie z nadwagą, jednocześnie w sytuacjach gdy rzeczywiście zamierzamy się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jak wspomniano powyżej, liposukcja jest wykonywana na wiele różnych sposobów, także istnieją dostępne bezinwazyjne metody które zastosowanie znajdują w medycynie estetycznej.

Można więc śmiało przedstawić liposukcję, jako w pełni skuteczną i efektywną metodę na zwalczanie a raczej likwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, tym samym niech nie dziwi sytuacja w której wzbudza ona coraz większe zainteresowanie i swoistą uwagę. Zapewne jeszcze niejednokrotnie liposukcja okaże się alternatywą jaka znajdzie wykorzystanie, a tym samym możliwością pozwalającą nam na pozbycie się tłuszczu z wybranych części i partii naszego ciała. Warto więc na liposukcję spojrzeć z perspektywy tego co umożliwia i oferuje, a tym samym przeanalizować wszystkie argumenty oraz zalety, dla których jest to rozwiązanie nie tylko warte uwagi, lecz jednocześnie także wykorzystania.

Oczywiście nie musimy od razu godzić się na ingerencję chirurgiczną, na samym początku możemy przekonać się jakie efekty zagwarantuje nam liposukcja jaka odbywa się za pomocą ultradźwięków. W tym celu należy zgłosić się do salonu medycyny estetycznej, a tym samym skorzystać z jego usług.