Nowe Metody Odchudzania Coolsculpting

Problem z talią, ginekomastia, drugim podbródkiem, jeśli tak to Coolsculpting może być właśnie dla ciebie. Przerost gruczołów piersiowych nie jest wynikiem zaniedbania. Z problemem tym borykają się również młodsi mężczyźni, którzy uprawiają sport.

Towarzysząca ginekomastii asymetria również nie zachęca do uprawiania sportu bez koszulki czy też zakładania jej obcisłej wersji. Do niedawna jedynym sposobem na pozbycie się tej dolegliwości była operacja plastyczna. Coolsculpting to nieinwazyjne urządzenie do kriolipolizy wymrażające niepożądaną tkankę tłuszczową co prowadzi do jej rozpadu.

Zabieg odbywa się bez nakłuć i polega na zassaniu fragmentu skóry z tkanką tłuszczową i jej zamrożeniu. Tak zniszczona tkanka tłuszczowa w późniejszej fazie jest wydalana przez organizm. Urządzenie jest zaopatrzone w specjalne czujniki dzięki którym nie odmrozimy sobie zassanej i zamrożonej części ciała, co czyni zabieg Coolsculpting w pełni bezpiecznym.

Zabiegi tego typu potrafią być bardzo drogie. Wiele osób finansuje je szukając tanich pożyczek na stronach www. W sieci jest wiele ofert takich pożyczek pozabankowych oferowanych przez prywatne osoby. W wielu przypadkach są one o wiele bardziej atrakcyjne finansowo niż np. w instytucjach typu parabank czy skok.

Nie jest to jednak panaceum na otyłość. Zabieg zwalcza jedynie oporne na ćwiczenia i diety warstwy tkanki tłuszczowej. Dzięki temu ma on zastosowanie u aktywnych mężczyzn, którzy chcą mieć ładną talię.
Urządzenie może być wykorzystywane do modelowania ciała. Ginekomastia czy usunięcie podwójnego podbródka to tylko niektóre z możliwych aplikacji. Zabiegi są bardzo skuteczne i w 100% pozwalają pozbyć się mankamentów związanych z urodą. Efekty są trwałe to też zabiegu odchudzania zimnem nie trzeba powtarzać.